Poradenstvo pri čerpaní eurofondov

Finančná pomoc z Eurofondov / Podnikateľské poradenstvo / Investičné projekty

Referencie

Počet
schválených projektov

Aktuálne ku dňu 23.10.2017

Úspešní žiadatelia v podnikateľskej oblasti v programovom období 2007 – 2013:

A G R O B A s.r.o.
AB Laz s.r.o.
AGREF, spol. s r.o.
AGRO – VÁH, s.r.o.
AGRO družstvo Krásno nad Kysucou
Agro družstvo Staré
AGRO- HANVA s.r.o.
AGRO Hosťovce, s.r.o.
AgroBio-Wood, s.r.o.
AGRODRUŽSTVO BÁNOVÁ
Agrodružstvo Kameničná
AgroFoods, s.r.o.
AGROJAS, s.r.o.
Agrolens spol. s r.o.
Agropotravinárske družstvo Malčice
AGROPRIECHOD, s.r.o.
Agrorozkvet s.r.o.
AGRO-S spol. s r.o.
AGROSLUŽBY VK Giraltovce, spol. s r.o.
AGROSPOL – podiel. poľnohosp. družstvo Diviaky
AGROTERRA ,spol.s.r.o.
Agrotop Topoľníky, a.s.
AGROVIN Častá a.s.
ACHP Levice a.s.
ALFA BIO s.r.o.
Anton Mackovčin
Anton Mészáros MA: AGRO – ALFA
ARI Zlata Petriková
BARTRANZ AGRO, s.r.o.
Bohuš Šaštinský Vinox B+J
Branislav Nichta – VÍNO NICHTA
BRANKO SLOVAKIA, a.s.
Bryndziareň a syráreň, s.r.o.
Corn Corporation, s.r.o.
DANUBIUS spol. s r.o.
Di Mihálik, s.r.o.
Dominik Jendroľ
Družstvo agropodnikateľov Mužla
Dufrex, s.r.o.
Dušan Reľovský – PRIVAT POTRAVINY DVA
Dušan Vikor
EAST-WEST SK, s.r.o.
ELVIN, spol. s r.o.
EUROPALT plus, spol. s r.o.
Farma THP, a.s.
FECUPRAL – FOREST s.r.o.
FORESTÁRIO, s.r.o.
František Kravčík
František Pitoňák
František Zamba – SHR
FURMANEC, spol. s r.o. Miková
GAMOTA, výrobné družstvo
Georgica, s.r.o.
GOLDMILK spol. s r.o.
HARD FOREST s.r.o.
HC INVEST, s.r.o.
HITMIX – agrárne družstvo
HORTI, s.r.o.
HYDINÁREŇ ZÁMOSTIE, s.r.o.
CHOVAGRO s.r.o
ILAVČAN, s.r.o.
Ilkovičová Katarína
Ing Ján Stano
Ing. Erich Bruckmayer
Ing. Eva Matejíčková
Ing. Ján Sebíň
Ing. Michal Hrkota – INŽINIERING
Ing. Miroslav Tančin
Ing. Pavel Petrík
Ing. Rudolf Košťál
Ing. Tibor Somogyi – TIMAN
Ing. Vladimír Vikor DYNAMIK, STAVEBNÁ FIRMA
Ing. Zdenek Malina – AZM, Bratislava
Ivett Csóka
Ján Harsány
Ján Jucha
Ján Kozák
Jozef Badánik
Jozef Masár – ” JOMA ”
Jozef Mezovský
Juraj Celleng-AGROZEL TRANS
Juraj Kučera
Karol Bogyó
KLAS Rovňany, s.r.o.
Komposesorát a urbariát pozemkové spoločenstvo Kráľova Lehota
KRUP s.r.o.
Ladislav Dragon
Ladislav Juhász
Lesné pozemkové spoločenstvo v Liptovskej Tepličke
Lesný podnik mesta Zvolen, s.r.o.
Ľubomír Teplan – Investment & Development
Ľudmila Beňková POTRAVINY – KALINKA
Ľudmila Šuranská
Mária Jancusková MÄSO ÚDENINY
Mária Lesayová
Mária Tichá
Martin Hunčaga
McCarter, a.s.
Mestské lesy Rožňava, s.r.o.
Mestské lesy, spol. s r.o.
Mgr. Ľuboš Bačík – REALTEC
Mgr. Martin Labaš
Miroslav Lazorík
Mlyn Trenčan spol. s r.o.
MM Eurotrans s. r. o.
M-NOVOMAX-D s.r.o.
Natur Products – Németh, s.r.o.
Nikolas Németh
NOVOFRUCT SK, s.r.o.
Oľga Paraničová CK EUROTOUR
Omega3 SLOVAKIA, s.r.o.
Ovocinársky majetok, spol. s r.o. Michalovce
Paľko Dušan
Pavol Ďuraš odborný lesný hospodár
PD Dolné Saliby
PD Chorvátsky Grob Bernolákovo
Pemart, s.r.o.
Peter Fellner
Peter Kopec
Peter Kuska PEKUS – COM.
Peter Mihálik
Peter Vlček
PIGSERVIS, s.r.o.
PILLBAN DRY BOARD, s.r.o.
Pivnica Tibava, s.r.o.
Poľnohospárske družstvo Malý Horeš – Pribenik
Polnohospodárske druzstvo Ludanice
Poľnohospodárske družstvo Beckov
Poľnohospodárske družstvo Drienovec
Poľnohospodárske družstvo Hôrka nad Váhom
Poľnohospodárske družstvo Kálnica
Poľnohospodárske družstvo Kátlovce
Poľnohospodárske družstvo Košolná – Dlhá
Poľnohospodárske družstvo KRUPÁ v Dolnej Krupej
Poľnohospodárske družstvo LČV so sídlom v Čimhovej
Poľnohospodárske družstvo Lisková-Sliače, družstvo
Poľnohospodárske družstvo Ludanice
Poľnohospodárske družstvo Mlynica
Poľnohospodárske družstvo Nová Ľubovňa
Poľnohospodárske družstvo Pliešovce
Poľnohospodárske družstvo so sídlom v Períne
Poľnohospodárske družstvo Svodín
Poľnohospodárske družstvo TATRAN Gerlachov
Poľnohospodárske družstvo Tvrdošovce
Poľnohospodárske družstvo v Ohradoch
Poľnohospodárske družstvo Vajnory
Poľnohospodárske družstvo Važec
Poľnohospodárske družstvo vlastníkov
Poľnohospodárske družstvo Východná
Poľnohospodárske družstvo Zeleneč
Poľnohospodárske družstvo Zemné
Poľnohospodársko- obchodné družstvo Abrahám
Pozemkové spoločenstvo – Urbariát obce Chlebnice
Pozemkové spoločenstvo bývalí urbarialisti obce Krivá
Pozemkové spoločenstvo bývalých urbarialistov obce Oravský Biely Potok
Pozemkové spoločenstvo bývalých urbarialistov obce Úhorná
Pozemkové spoločenstvo Dúbrava – Turnisko
Pozemkové spoločenstvo Ľandy Slovenská Ves
Pozemkové spoločenstvo urbarialistov Kvačany
PPD Bakov
QUEEN, s.r.o. Neded
REGIA TT, spol. s r.o.
Renáta Kráľovičová
Renáta Voláková
Róbert Olekšák
Rolnícke druzstvo Trhoviste
Roľnícke družstvo ” Vrátno “, Hradište pod Vrátnom
Roľnícke družstvo “Prameň” v Santovke
Roľnícke družstvo Cífer
Roľnícke družstvo Liptovská Kokava
Roľnícke družstvo Lučivná
Roľnícke družstvo Moravany nad Váhom
Roľnícke družstvo Rumanová
Roľnícke družstvo Trhovište
Roľnícke družstvo Tušická Nová ves
Roľnícke družstvo v Pavliciach
Rúbanka, s.r.o.
SEMAT, a.s.
SHR, Andrej Adamčo
SHR, Ing.Pavol Pavlačka
SHR, MVDr.Štefan Kosztyu
SHR, Stanislav Belica
Spoločenstvo bývalých urbarialistov a komposesorát. Pozemkové spoločenstvo Vrbica-Liptovský Mikuláš
Spolumajiteľstvo bývalých urbarialistov obce Podbiel
Stanislav Turcer ELEX – TURCER
STANWOOD, s.r.o.
STROJPOL, spoločnosť s ručením obmedzeným, Kuková
STROPSPOL s.r.o.
SUPRO Marcelová, akciová spoločnosť
Štátne lesy TANAPu
Štefan Csank
Tatiana Toporková
TATRANSKÁ LIKÉRKA s.r.o.
TATRAPRIM s.r.o.
Tivadar Fodor
TRIANA spol. s r.o.
TU vo Zvolene, vysokoškolský lesnícky podnik
Urbár pozemkové spoločenstvo so sídlom v Oravskom Veselom
Urbár, pozemkové spoločenstvo Važec
Urbárna spoločnosť, pozemkové spoločenstvo
Urbárska obec, pozemkové spoločenstvo Varín
Urbárska spoločnosť Pozemkové spoločenstvo Výborná
Urbársky spolok vo Vavrišove, pozemkové spoločenstvo
Vinkova, s.r.o.
Vinox B+J / Bohus Sastinský
Vladimír Ondrík
VVDP Karpaty
Waldland, s.r.o.
WH Danubius, s.r.o.
ZAGRANCS s.r.o.
Združenie vlastníkov lesa, pozem. spoločenstvo Zábiedovo
Zoltán Borbás
Zoltán Tóth SHR

Úspešní žiadatelia v komunálnej oblasti v programovom období 2007- 2013:

Abovce, obec
Abranovce, obec
Bačkov, obec
Baďan, obec
Bajerovce, obec
Baka, obec
Baňa, obec
Beluj, obec
Beniakovce, obec
Beša, obec
Bodíky, obec
Bodzianske Lúky, obec
Boheľov, obec
Borčany, obec
Brestov, obec
Buclovany, obec
Bzenica, obec
Čabiny, obec
Čabradský Vrbovok, obec
Čelovce, obec
Čerenčany, obec
Černík, obec
Čertižné, obec
Červený Kameň, obec
Čičarovce, obec
Čierna Lehota, obec
Čierny Potok, obec
Čifáre, obec
Čukalovce, obec
Daletice, obec
Dekýš, obec
Dobroslava, obec
Dolné Dubové, obec
Dolné Plachtince, obec
Dolný Lopašov, obec
Dolný Vadičov, obec
Drábsko, obec
Dražice, obec
Drienica, obec
Dubinné, obec
Dubové, obec
Dúbrava, obec
Duplín, obec
Dvorany nad Nitrou, obec
Dvorníky-Včeláre, obec
Fiľakovské Kováče, obec
Frička, obec
Galovany, obec
Gôtovany, obec
Gregorovce, obec
Habura, obec
Hajtovka, obec
Haláčovce, obec
Haniska, obec
Hankovce, obec
Henckovce, obec
Hencovce, obec
Hiadeľ, obec
Hodejovec, obec
Hontianske Tesáre, obec
Horné Dubové, obec
Horné Plachtince, obec
Horné Pršany, obec
Horné Strháre, obec
Horné Štitáre, obec
Horný Pial, obec
Horný Tisovník, obec
Hozelec, obec
Hrabské, obec
Hrachovište, obec
Hraničné, obec
Hronovce, obec
Hronsek, obec
Hruboňovo, obec
Hudcovce, obec
Husák, obec
Huty, obec
Chanava, obec
Choňkovce, obec
Chvalová, obec
Ipeľské Predmostie, obec
Ivachnová, obec
Jakubovany, obec
Janovce, obec
Jarabá, obec
Jasenie, obec
Jasenov, obec
Jatov, obec
Jelenec, obec
Jovice, obec
Juskova Voľa, obec
Kačanov, obec
Kaľamenová, obec
Kalameny, obec
Kalinov, obec
Kaluža, obec
Kamanová, obec
Kapišová, obec
Kečovo, obec
Keť, obec
Kľačno, obec
Kladzany, obec
Klížska Nemá, obec
Klokočov, obec
Kochanovce, obec
Kojatice, obec
Kolbasov, obec
Komoča, obec
Konrádovce, obec
Koromľa, obec
Kováčová, obec
Koválov, obec
Kozelník, obec
Krakovany, obec
Kráľovce – Krnišov, obec
Krásna Ves, obec
Kristy, obec
Križovany nad Dudváhom, obec
Krížovany, obec
Krompachy, mesto
Kružná, obec
Kružno, obec
Kuklov, obec
Kurimany, obec
Kurimka, obec
Lackov, obec
Lacková, obec
Lascov, obec
Lazisko, obec
Legnava, obec
Lekárovce, obec
Lenartovce, obec
Letničie, obec
Leváre, obec
Levkuška, obec
Ležiachov, obec
Lieskovec, obec
Lietavská Svinná – Babkov, obec
Lipová, obec
Liptovské Beharovce, obec
Liptovské Matiašovce, obec
Liptovský Ondrej, obec
Lok, obec
Lomné, obec
Lopúchov, obec
Ľuboreč, obec
Lula, obec
Macov, obec
Magnezitovce, obec
Magnezitovce, obec
Malá Čausa, obec
Malachov, obec
Malé Ludince, obec
Malé Straciny, obec
Malinová, obec
Malužiná, obec
Malý Šariš, obec
Martinček, obec
Matysová, obec
Medovarce, obec
Medzibrod, obec
Medzibrodie nad Oravou, obec
Miezgovce, obec
Mokrance, obec
Moštenica, obec
Môlča, obec
Muránska Huta, obec
Muránska Zdychava, obec
Neporadza, obec
Nižná Boca, obec
Nižná Oľšava, obec
Nižná Pisaná, obec
Nižná Sitnica, obec
Nižný Mirošov, obec
Oborín, obec
Oľšavica, obec
Oľšavka, obec
Opatovce, obec
Opava, obec
Opiná, obec
Oravský Biely Potok, obec
Ostrý Grúň, obec
Otročok, obec
Panické Dravce, obec
Párnica, obec
Pavlová, obec
Petrova Lehota, obec
Petrovce, obec
Pinkovce, obec
Pleš, obec
Počúvadlo, obec
Podhradík, obec
Podzámčok, obec
Pochabany, obec
Poša, obec
Povoda, obec
Pozba, obec
Pribiš, obec
Priekopa, obec
Prievaly, obec
Príslop, obec
Proč, obec
Prosiek, obec
Prša, obec
Pstriná, obec
Pusté Pole, obec
Radava, obec
Rakovnica, obec
Rakúsy, obec
Rakytník, obec
Rašice, obec
Rochovce, obec
Rovné, obec
Roztoky, obec
Rožňavské Bystré, obec
Rudinka, obec
Rudná, obec
Ruská Poruba, obec
Ruská Voľa nad Popradom, obec
Rykynčice, obec
Sečianky, obec
Seľany, obec
Selice, obec
Skerešovo, obec
Slatinka nad Bebravou, obec
Smolinské, obec
Soboš, obec
Stakčínska Roztoka, obec
Stankovce, obec
Staré, obec
Starina, obec
Staškovce, obec
Stráňany, obec
Stratená, obec
Sukov, obec
Šambron, obec
Šandal, obec
Šašová, obec
Širkovce, obec
Štós, obec
Tachty, obec
Terany, obec
Teriakovce, obec
Tibava, obec
Tokajík, obec
Trebušovce, obec
Tŕnie, obec
Tuhár, obec
Tuchyňa, obec
Turany nad Ondavou, obec
Turčianske Jaseno, obec
Tužina, obec
Údol, obec
Uňatín, obec
Uzovce, obec
Vagrinec, obec
Valaská Dubová, obec
Vaniškovce, obec
Vavrišovo, obec
Veľká Franková, obec
Veľké Borové, obec
Veľké Straciny, obec
Veľké Úľany, obec
Veľké Zlievce, obec
Veľký Klíž, obec
Veľký Lom, obec
Veľopolie, obec
Višňové, obec
Víťazovce, obec
Vlachovo, obec
Vlkas, obec
Vlkyňa, obec
Vrícko, obec
Vysoká, obec
Vyšná Boca, obec
Vyšná Sitnica, obec
Vyšný Mirošov, obec
Záhor, obec
Záskalie, obec
Zbojné, obec
Zbrojníky, obec
Zbudská Belá, obec
Žbince, obec
Žiar, obec
Žibritov, obec

Ďalšie úspešné projekty:

Fakultná nemocnica s poliklinikou J.A.Reimana

BEZPLATNÉ INFORMÁCIE

Bezplatný e-mailový servis aktualít z oblastí: eurofondy, dotácie, regionálny rozvoj a manažment investícií.



Chcem dostávať informácie o:

Poľnohospodárstvo
Potravinárstvo
Obec
Lesníctvo
Cestovný ruch


REGIONÁLNI PORADCOVIA

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Premier Consulting EU, s.r.o.
Hadovská cesta 870
945 01 Komárno
Slovak Republic

Tel.: 035 771 35 85
Fax: 035 771 42 50
Email: info@eurofondy.sk